SYPKIE - PYSZNE MUSLI, GRANOLA I COOKIE JARS. SYPIEMY SMACZNIE, ZDROWO I OD SERCA!
Login
or
Rejestracja

O nas

SYPKIE

Sypiemy pysznie, zdrowo i z pasją!

Pysznie

Naszym zdaniem śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i bez względu na okoliczności, warto je celebrować jedząc coś naprawdę pysznego i równocześnie dostarczającego energii oraz składników odżywczych. Proponujemy różnorodne musli, granole oraz mieszanki do wypieku ciasteczek- codzienna porcja zdrowia o poranku.

Zdrowo

Wierzymy, że najwięcej zdrowia dostarczają produkty nieprzetworzone, naturalne i pozbawione białego cukru, utwardzonego tłuszczu, sztucznych słodzików, polepszaczy smaku, konserwantów oraz wszelkich innych zbędnych składników. Chętnie sięgamy po SUPER FOODS – kopalnię cennych związków odżywczych. Opracowując nasze receptury bazujemy na wiedzy o żywieniu, aby zagwarantować Ci, że sięgając po nasze produkty sięgasz po najlepsze!

Z pasją

Uwielbiamy szukać nowych smaków, próbować, eksperymentować, łączyć, mieszać, jeść, celebrować, dzielić się z innymi… Usypane pyszności zamykamy w torbach i słoikach, które samodzielnie ozdabiamy, aby nasze produkty cieszyły nie tylko Twoje podniebienie, ale i oko!

Wierzymy, że „jesteś tym co jesz”, dlatego chcemy dać Ci to, co najlepsze!

RĘCZNIE PAKOWANE

Każdy SYPKI produkt jest ręcznie pakowany i zdobiony. Na pewno upiększy regał w Twojej kuchni bądź zachwyci obdarowanych bliskich!

ZAWSZE ZDROWO

Naszym głównym celem jest dostarczenie produktów o wysokiej wartości odżywczej, pełnych smaku i zdrowia .

RODZINNA FIRMA

Jesteśmy małą, lokalną firmą tworzoną przez dwie siostry, dlatego też w pełni poświęcamy się naszej pracy i wkładamy w nią całe serce!

DARMOWA WYSYŁKA

Dla zamówień powyżej 200 zł gwarantujemy darmową wysyłkę.

SPRAWDZONE SKŁADNIKI

W naszych produktach używamy składników tylko od sprawdzonych dostawców, co stanowi gwarancję ich najwyższej jakości!

SZYBKA DOSTAWA

Zamówienie sypiemy specjalnie dla Ciebie. Paczki wysyłane kurierem dotrą do Ciebie już w ciągu 3 dni.

Dlaczego

MY?

Co nas wyróżnia?

RĘCZNIE PAKOWANE I ZDOBIONE
Super Foods Sypkie
PEŁNE SUPER FOODS
SYPKIE - Zawsze świeże
ZAWSZE ŚWIEŻO SYPANE
Zgrany duet

KIM JESTEŚMY?

Sypią dla Ciebie dwie siostry: Dominika i Natalia. Łączą nas nie tylko więzy krwi, ale i miłość do pysznego jedzenia.

Długie godziny spędzone w kuchni podczas wspólnego gotowania, eksperymentowania z połączeniami nowych smaków, celebrowania posiłków oraz rozmów przy gorącym kakao zaowocowały pomysłem na SYPKIE. Natalia, jako prawdziwy smakosz o niepohamowanej fantazji, jest głównym twórcą naszych kompozycji. Dominika, dietetyk z powołania i wykształcenia, dokłada wszelkich starań, aby ich wartość odżywcza była jak najwyższa.

Atmosfera w naszej pracowni nasycona jest nie tylko słodkim zapachem korzennych przypraw, pieczonych orzechów i suszonych owoców, ale i nieraz nerwowym napięciem. Z przyjemnością jednak razem tworzymy dla Ciebie SYPKIE przysmaki.

Chcemy dzielić się z Tobą tym, co zdrowe, pyszne oraz zrobione z miłością 🙂

Comments are closed.